Начало | IRC HELP | IRC ФОРУМ | HTML Chat | Вход

от: C4 (регистриран)

Здравейте всички които ме знаете и които не ме... за повече инфо аз съм никой и не претендирам
да съм някой :)

С няколкото редчета по надолу мисля да попиша по любимата ни на много тема UniBG :)
Отдавна не влизам там но все пак се старая да съм в крак с нещата защото смеха си е неотменно
нещо от програмата на милите админи които така умело поддържат мрежата:) Не пиша това за да стана
герой в очите на хората, да ме намразят, или нещо друго ;) Пиша го защото искам... и защото мисля
че на много хора ще им бъде интерестно да го четат:)
Ще се радвам на всякакви коментари от ваша страна...

Какво всъщност е UniBG? Някои си задават и тоя въпрос. Ето го и отговора:

"Обединената българска IRC мрежа UniBG е неформална организация, създадена и поддържана,
благодарение на доброволната инициатива на всички участници, в името на свободната
обмяна на информация."

Направо се питам що за добри хора са тия които така доброволно си тровят съня, нервите и си
губят от ценното време в ИМЕТО НА СВОБОДНАТА ОБМЯНА НА ИНФОРМАЦИЯ, толкова свободна колкото
повече не би могла да бъде, такава свобода даваща на потребителите всички права, тенденций и т.н
само и само да се чувстват добре и да са предпазени от 'всичко лощо в нет-а'... направо шапка
свялам пред такава светла цел наистина... познавам добро скулптори може да вайнеме по 1 статуя...
ама не се знае знае ли се все пак точно се крие под тази мила кауза за милите хорица които влизат
едва ли не за да правят кефа на админи опери и всякакви божества в т.нар "Свободна мрежа"... но
всъщност кой ли съм аз да говоря така на така добре грижещите се хора за нас потребителите които
сме най-важни? на хора като або, господ на IRC, всички сървъри и всичко свързано с тях.. човекът
с най-голям процент комплекс за мания за величие... който "хапе дращи и kill-ва" всеки който се
опита да омърси светлата му личност в най-святото за него нещо - IRC,UniBG,Omega.bg, неговият дом,
всичко което му е мило и драго в едно, дом,жена,храна,всичко....
Но за този велик човек мога много да говоря и пак няма да мога да покрия всичко така изпъкнало по него
което повече издава неприятна миризма от колкото да блести...
Сега нека се върна на темата за свободната мрежа, и нейните участници.. за които мога да кажа с чиста
съвест че са толкова участници колкото балерини(с изключение на точно 3-ма души на които наистина
свалям шапка, хора наистина искащи да направят мрежа.. но никога не може от лайно да стане предмет)
... можете ли да се поставите на мястото на тези участници? Как ли се чувстват като седнат пред компютъра?
Представете си само каква сила и могъщество ги обзема след като по 5,6 пъти напишат /whois себе-си и
видят че пише еди кой си is an IRC Operator!!! w0w това е цял Оператор, бог, който за най-малкото
нещо, за най-малкото обезпокояване на личноста му се труди броени минути да се почуди как да се спаси
от гадните потребители, тия които непрекъснато го тормозят за нещо, дали да бъде с /kill, /kline, /gline
, /jupe и т.н дали с нещо друго... просто представете си колко му е трудно на този IRC Оператор да
го измисли... направо заслужава съжалението ни... но това е друга тема... Защо ли питам се аз..
когато т.наречените потребители, които са основната цел за т.наречеите участници се осмелят
да се оплачат от някой IRC господ, съобщят за проблем, опитат се да завържат лаф с IRCop/Admin
веднага биват наричани по най-мил начин(lameri,goveda,laina, и т.н се синоними на UniBG Admin)..
ами не стига това ами и губят по някой ник,канал, отнесат си по някой друг kline/gline, изядат по
2,3 кил-а за да видят само колко са съгрешили с това че са посмяли да говорят за UniBG IRCop/Admin..
ама все пак какво е това за админите? Начин да покажат че "they are the men", властниците, хората
надарени с права за саморазправа над "нахалните потребители които НЕ СПИРАТ ДА ГИ ТОРМОЗЯТ"...
и после представяте ли си колко зле се чувстват когато разберат че някой юзер си е позволил да ги
нарече по истинските им названия(боклуци, комплексари и т.н).. направо едно че не спят една седмица
ами и две се чудят кое по гадно да сторят на "гадния ламер" осмелил се да ги обиди.. по-точно..
седят и се чудят ника ли да му джупна, или не не по добре канала с 100те човека да му е по гадно,
да запомни той кога се е ебавал с UniBG Admin !!! Цял АДМИН ! С главно А! Направо не е истина... за какво си говорим..
Но в интерес на истината колкото и да са "добре" нещата за господа ангелите в UniBG, винаги се
намира някой "умопобъркан, заблуден, болен тип, и то техен колега" който наистина иска да помогне
на потребителите с информация, и въобще с неща които може.. просто как ли се чувстат хората като
або сред такъв "фалшив колега" м/у тях... не е лесо предполагам... направо взех да сачувствам...
Но нека спра малко на тема какви са велики нашите админи от UniBG... и да обърна малко внимание
на "гадния ламер" наречен чатер, най-обикновен човек решил да си поубие малко времето в АРС, по-
специално в UniBG..та седи си човека... чати си... земе каже нещо без да иска и не дай боже обиди
някой от IRCOператорите/Админите... веднага се чуди защо всичко изгасва и защо му се появавя надпис
от сорта "Опс без да искам написах /msg os gline user"тцтцтц... седи си горкия човек и се чуди
с какво да омилостиви боговете че да се върне в чата за да си довърши лафчето с приятелите?
И чак след няколко дневни молби и уговорки на ВЕЛИКИЯ форум той бива "НАГРАДЕН" с правото да влезе
обратно на "Свободната за всички мрежа" така добре поддържана от нейните участници... мисля че на
всички ни е трудно и да си го помислим как ли се чувстват админите загубили ценното си време
за да пуснат "ЕДИН ОТ МНОГОТО ТЪПИ ЛАМЕРИ" обратно във владенията им... но нека не говоря за това
повече... искам да обърна малко внимание и на наистина прекрасната техническа структъра на UniBG,
началото на библията - www.unibg.org, така умело "направен" с леко "взет назаем без предупреждение"
темплейт, и така умело изкопиран 1 към 1 , и така умело написано "All rights Reserved UniBG Corp"
направо постъпка за възхищение от страна на уебмастер-а... да не говориме за модератора на форума..
дали някой от вас четащи този текст може въобще да си помисли как ли се чувства и какво ли изпитва
този велик пазител на форума, като всеки ден се сблъсква с все по досадни и по-досадни
съобщения от тия "мизерници потребителите" както обичат да се изразяват админите и оперите...
Просто спирам до тука... защото всеки знае как стоят нещата...
Но аз самия си задавам въпроса... защо най-накрая не спрат тия простотии? Или по точния въпрос...
защо потребителите на UniBG мрежата се оставят да бъдат тъпкани като животни? Зашото само киорав
може да не забележи че е така... това не разбирам до кога ще се търпят такива боклуци сред нормалните хора
които нишо лошо не правят освен да разговарят по м/у си... но незнам...
Може би ти в момента който четеш този коментар можеш да напишеш защо според теб има такава селяния
в "Свободната за всички IRC мрежа"...
Спирам до тук... вече ми се гади от тая тема.. благодаря на всички които са си загубили
от времето за да четат това тук.

P.S. Извинявам се за правописните грешки които сигурно има... но просто се разчувстах при мисълта че може да обидя някой UniBG Админ...
бъахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахха

Мнения от посетители (90):
ZAHARNA10.10.08 01:15:24
avtora e mnogo aroganten
pozvolqva si da rugae i psuva hora,koito ne poznava i ne e govoril s tqh

LUDIQ_8925.03.08 17:56:55
nqkoi moje li da mi kji kak se maha K-lain ili G-lain pls mnogo 6te sym blagodaren mn :)

jumbo viaggio sirac (анонимен)20.08.07 17:41:10
Re: jumbo viaggio siracusa
biblioteca sesto calende biblioteca sesto calende,biblioteca centrale firenze biblioteca centrale firenze,benedetto forza napoli benedetto forza napoli,biblioteca storica catanese biblioteca storica catanese,agp scheda video nvidia agp scheda video nvidia,asl siracusa it asl siracusa it,ciclo dell acqua carbonio confronto ciclo dell acqua carbonio confronto,il ciclo bretone il ciclo bretone,lesbian tv shows lesbian tv shows,biblioteca a cicu bologna biblioteca a cicu bologna,

BlindGuardian (анонимен)06.07.07 02:46:25
Що било така в Унибг..шот за ся е най-голямата мрежа и докато е такава гъзарията също ще е голяма. Се едно в някой канал с 500 човека да си от малкото с оп и да си прайш кот искаш заради @-то (или в случая o, O, A или каквото щеш). Но там зе да умира яко от много време. За тва от няколко години влизам в ShakeIT. Тук поне е свежо все още.

GAD (анонимен)01.06.07 01:01:07
pich qwno z ko pishesh slu4aoyno doydoha pak tuk i gledamkvo si napial unibg ne e united bulga... a e uneversteska bulgarska irc mreja e dzver znae koe ima opit tam pomnia del.bg dzver sushto se pak bgirc beshe ednata polivna ot staroto unibg no trqbvashe da go krustat onlinebg no kakto i da e i nedey mu misli jivota si te4e

UniBG user... (анонимен)22.01.07 03:37:38
тъп подход
Абе аФторааа, я се засрами малко. От точно 10 години ползвам ИРЦ, и нито 1 път не са ми жуп ника или форбидвали каналите. Та като чета какви глупости пишеш, си представям как 1000%-во си си изпросил всичките злини от Опер/Админ-и. А и съм убеден, че ако вляза във ваща мрежа и подходя како теб към някой "бог" ще получа същото отношение от тяхна страна - /kill , gline или нещо подобно. Не си мисли, че като оплюеш най-голямата БГ ИРЦ мрежа ще успе...

Lubovnik (анонимен)03.01.07 05:34:22
апффффф...
Напълно подкрепям мнението на C4 за UniBg.Брао пич бих седнал с тебе на една маса мислим еднакво.

haLf0p (анонимен)25.12.06 23:41:22
Вие като се замислите,защо има 40 000 потребители УниБГ защото мрежата е добра и се поддържа добре.Доколкото пропадналата Shake IT мрежа е просто пулна боза.Съвземете се
тая мрежа е пълно мъртвило UniBG Is The Best!!!

[ColD][BlooD] - Pey (анонимен)25.11.06 16:53:23
BG - server
Spored men trqbva da se zabravqt.. vsi4ki vrajdi m/y otdelnite mreji i da se oprita (da se napravi nqkakv opit) da se sleqt, da se sleqt pove4eto Serveri v BG ako ne i vsi4ki ..V edna po dobra i po golqma OBSHTA BG MREJA bez taka nare4enite "bogove" i tnt... mreja bez Operi i Admini nqma kak da sushtestvuva ... no v Tazi Globalna mreja koqto az smqtam che she prosperira za v budeshte ne trqbva da ima ednoli4na vlast.. toest trqbva da ima (prime...

VAMPI23.07.06 03:54:13
кам пича дето е поствал под мене
ем виж са кво да ти кажа в МайМуниБГ влизам от 6 годни 2 пъти са ми форбидвали ника Това свтеило на IRC наречено Screamer един селяндур от Ямбол (ама ае да не коментирам) даже успяха и да ми го juped Дргуо ямболско сфетило наречено Bolero .... защо ли може би защотото и 2-мата боклуци са комплексирани селянчета без личен живот ли де да знам ама сигорно е зареди тва ама споко и те ще поумнеят някой ден ...
Любо отностно темата сам салгсен въреки...

nqma smisyl (анонимен)23.04.06 20:58:18
Normal UniBG User
samo da vi popitam koga ot strana na unibg e imalo takova otnoshenie sprqmo vas users na ShakeIT kogato obsujdate neshto molq vi mislete a ne da obijdate admini ili operi... te si vurshat rabotata nqma znachenie dobre ili ne ne vijdam smisyl ot tova "naduti" ili t.n. za vas irc da ne e nqkva maniq ? nachin na jivot? ako e taka imam preporuka "vzemete edno vaje i se gramnete" p.s. nishto lichno {}

sladkata_raP25.12.05 23:03:58
UniBG
Mi az li4no ne namiram ni6to lo6o v UniBG, kakto vsqka mreja si ima svoite predimstva i nedostatuci! Do sega ne sam imala problemi tam i se nadqvam za napred da ne me spoleti ne6to lo6o :) Kvo e UniBG, mi mreja kato si4ki ostanali! K'vo da e ebasi?! Ne se kefq na tfa 4e ima dosta invite, no za si4ko si ima hora... :) c4 nedei da napada6 UniBG pls :P, ne budi losh :P i sled mnenieto mi ne me mrazi pls :)

smoky (анонимен)27.10.05 01:47:00
mi da e
Ae UNIBG mirishi we,adminite i operite si barat pishkite po cql den,nqmat raota,i ako sluchaino nqkoi im se vkliuchi,togava im se otvarq rabota,a rabotata im e da im prasnat edno g-line i usera da duhne golemiq parchok!mi na adminite bih kazal samo edno : FUCK OFF HOMOS!

black`d3vil (анонимен)16.10.05 22:11:21
UniBG..
kakto predi...taka i sega...taka i v bydeshte shte se namerqt malko (20 hilqdi) useri koito kakto kaza kolegata po-gore "vlizat da si polafqt s priqtelite" shte se izlyjat da go napravqt, lichno az nakraq shte zema da si pusna edno ircd samo za averite i tam da sme si ...

^TpuHuTu^ (анонимен)08.10.05 13:56:01
Taka narechenata UniBG NEtworK
Zdraveyte. I az da vi kaja za tazi mreja neshto. V posledno vreme po neznaino kakva pri4ina v UniBG stanaha nqkolko buga. A na vsi4ki ni e izvestno che nashite "admini" i "operi" vinagi sa zaeti s rabota i nqmat vreme za nas!!! Ami kak sa dopusnali tezi bugove?? Kajete mi... Nepriqtno beshe na vsi4ki v UniBG kogato nqmashe nito edin regnat nick i kanal osven na operite [nali te vinagi sa po-vajni ot nas userite i mogat da si praviat kakvoto s...

още коментари... ->>>

Anonymous comments are temporary disabled

Copyright: ShakeIT IRC; dev: dzver; des: metala. Read blogs.  
eXTReMe Tracker