Начало | IRC HELP | IRC ФОРУМ | HTML Chat | Вход

от: X_KILLER (регистриран)

Как се да изпратя троянски кон и как да работя с него?
Троянския кон е доста стара програма.Първият е написан в самото начало на нета.Той може да бъде използван за много неща. Взимане на паролата за нета от жертвата,изтриване на файлове,отваряне на cd-то,смяна на бутонте на мишката и тн.Тук ще разгледам използв-
ането на троянски кон с програмата netbus.Според мене тя е по-удобна за начинаещи,отко-
лкото BO.Като си изтеглите програмата netbus от страницата първото нещо което ще видите като отворите зипа са 2 exe файла.Това са patch.exe и netbus.exe.ВНИМАНИЕ!!!!!!
не натискайте на patch.exe.Ако го направите-вече имате кон в системата си):.Така,patch.exe
е файла който трябва да изпратите на жертвата.Като тя натисне на файла инсталира patch
някъде в системата(най-вероятно в Windows/system)Но как да накарам някой първо да приеме файла а после да го натисне?Аз ви препоръчвам irc.Нам е пълно с сякакви неграмотници-туко що сдобили се с pc.Влизате с женски ник(например супер
пичка,sexy,pamela и тн. и гледате в списака на никове.Избирате си някой и започвате
да го наричате с хубави думи,като скъпи,патенце,но не се увличайте.Накрая като ви попита
дали имате снимка,отговорете утвърдително.Пращате му patch.exe(разбирасепреименувано)
После като ви каже,че няма снимка вие му отговорете,че е станала някаква грешка.
Също така лесен начин да изпратиш троянски кон е по e-mail.Взимате си програма за fakemail(такава има в download)Закачате му patch.exe с subject-Ъпгрейтнете вашия
Internet Explorer 4.0 на 5.0 и тн.(много се хващат на тва)и проверявайте дали е станало нещо.За да се конекнете в системата на жертвата трябва да имате неговото IP и порт.
Какво да правя като влезна в системата?Груби намеси като изтриване на системните
файлове или рестартиране на компютъра биха се оказали не-добри.Жертвата веднага
ще разбере,че става нещо гнило.Според мен трябва само да вземете файла с паролата
за интернет, коята се намира някъде в windows.Точно сега не мога да се сета къде.Така
ще си имате акаунт и ще си оставите вратичка в тази система.

------By X_KILLER------
X_Killer@abv.bg

Edited from: dzver; 2003-02-18 10:17

Мнения от посетители (64):
dddddddddd31.08.10 00:12:50
kak se sdobiq i az s takav virus

n3sh7as7en10.08.08 17:38:37
ot kade da go izteglq ?

n3sh7as7en10.08.08 17:38:21
kak da go instaliram ?

bobi_gti16.06.08 21:28:23
ot kade moga da izteglq troqnski kom?

nAb0xaniA07.02.08 16:13:25
..
ako nqkoi moje da mi kaji nqkoi virus...koito primerno moje da mi pra6ta na emaila screen shot na desctopa ..i prozorcite koito otvarq i takiva podobni..nali i ako ima takav virus ako moje da mi dade i malko obqsnenie za nego...Blagodarq predvaritelnio..

women_sf28.07.07 10:55:55
innaligla,
Има бутон :''Хронология''->натискаш на ника ->десен бутон ->Изтрий избрания запис.
Ако искаш можеш да премахнеш опцията ''хронология '';)

innaligla17.07.07 19:20:12
mole li niakoi da mi obiasni kak moga da iztria na edin 4ovek cialata hronologia n askype

joshy (анонимен)07.07.07 21:38:14
kak da hackna account na abv.bg
ako nqkoi znai tui unui da pishi na joshy@abv.bg ;-) ae fast chekam...

lansky72 (анонимен)26.06.07 14:52:02
хакване
kak da hackna na nqkoi PC-to ??? a ko nakoi znae da mi pi6e na marti.9@abv.bg ili na skype mean_beybi ili na drug skype marga101010 !!! Razbrahte LI ??? A KO E da BLAGODARQ !!!

Splind (анонимен)13.06.07 17:27:52
Virus
Iskam ne6ty po qko ot troianski kon pi6ete mi na Splind@mail.bg i skype:sa6o_zoom

Splind (анонимен)13.06.07 17:26:18
Virus
Iskam ne6ty po qko ot troqnski troqnskiq kon go va6tat iskam ne6ty deto nemoat da go sprat

MBROTHERS (анонимен)01.06.07 01:38:12
virus
are stiga s tiya virusi 4e do gu6a mi doyde

Анонимен (анонимен)31.05.07 19:30:37
Kak da hakna abv
Моля ви пратете ми указания как да хакна abv-моля изпратете ми ги на rkirki@abv.bg

g-iliev (анонимен)24.05.07 12:31:25
pratete mi go na g_iliev774711@abv.bg

Snate (анонимен)14.05.07 20:26:33
NetBus
МОля пратете ми я и на мен - batygoal@abv.bg

още коментари... ->>>

Anonymous comments are temporary disabled

Copyright: ShakeIT IRC; dev: dzver; des: metala. Read blogs.  
eXTReMe Tracker