Начало | IRC HELP | IRC ФОРУМ | HTML Chat | Вход

от: Moramarth (анонимен)

Той е чужд. Не ми е приятел. Не ми е любим. Не общуваме - той не желае. Но аз го нося в себе си. Не него, но нещо вързано с него. Образ. Сутрин се събуждам с призрака. Съня го е оставил в мен преди да отлети. Ставам и се опитвам да го избутам в мазето на мислите си, но той е по-силен. Дори когато мисля за друго той витае наоколо, когато реши се вмества и накрая остава само той. Опустошава всичко останало. След което ме бута към другия, живия. И аз като примерна робиня ставам и правя всичко, за да попадна на следа от същестуването на реалния. Ако знам, че се появява някъде, отивам там. Неимоверна и неизмерима е радостта ми, когато наистина дойде, тъгата, когато си тръгне, и разсеяността, докато чакам. Не ме забелязва, освен ако не му подам знак. С желанието си да привлека вниманието му правя всичко възможно, че да загуби и капката, която дава на всеки случаен. Психолозите биха казали, че правя грешка след грешка. Но това е единствения начин да се държиш, когато е наблизо. И проявяваната неадекватност е единствената защита, която имаш срещо думите му, които най-често раняват. Тя те кара да му се изрепчиш, да си самодокажеш независимостта, да се оплезиш на призрака, и пак тя в съюз с твоят поробител те карат предателски да го търсиш, за да се извиниш, да кажеш, че не си искал да стане така. Залъгват те с мираж за свобода, а после изритват стола точно преди да измъкнеш главата си от примката. И наистина увисваш. Искаш да избягаш, но гониш. Противоречивостта на действията, чувствата и мислите ти те прави много слаб и се оплиташ все повече в мрежите на разклатеното си съзнание с акцент "Той!". Само вечер, когато полагаш главата на възглавницата се виждаш силен, контролиращ се и бленуваш, обкръжен от надежди. Но потъвайки в съня пак призоваваш и жадуваш за властта на призрака. Нощта е ваша и той ще те трови със сладострастна отрова и ще пие от теб.

Мнения от посетители (47):
nikoleta (анонимен)06.07.07 18:26:18
prizraci
kato se saberem mn momi4eta vinagi me molqt da im razkaja istoriq za duhove, misterii i drugi podobni.ponqkoga si izmilqm ili gi 4eta v internet.pi6ete o6te istorii za da gi razkazavam.az znam mnoooooooooooooogo prizra4ni istorii no iskam da znam o6te pi6etekakvi stranni ne6ta vi sa sa slu4vali

nikol (анонимен)06.07.07 18:02:13
duhove
na4in za vikane na po4inal rodnina:
1.v1rjete srebaren prasten s konec
2.napalnete 4a6a s voda
3.potopete leko pr1stena v1v vodata
4.kajete 3 p1ti 3-te imena na 4oveka i iz4akaite
5.ako se pomradne pr1stena,4oveka e do6al

k0te1 (анонимен)02.07.07 09:39:29
abe ora mnogo ste zle...v takiva ne6ta ne se vqrva tva samo gluposti...pfuuu....mai samo az i o6te 2-3 sme normalni....bojkeeeeeee.....kak moje da vqrvate v takiva gluposti?tva sa izmi6liotini...balni gluposti dama pika sa6testvuva...muxaxaxaxaxa.....lelelele kolko zabludeni ora ima po taq zemq :D:D:D:D:D

melinda (анонимен)28.06.07 09:41:42
duhove
ima duhove.te sa samo energiq,magnitno pole.kogato umre 4ovek du6ata mu otiva na opredeleno stupalo v paralelmiq svqt,spored tova dokolko e evoliuirala du6ata vsi4ki 6te minem ot tam.az imam sposobnost da razgovarqm s umrelite i vqrvaite mi ne e ni6to osobenno.prosto ti idva kato misul,no vse edno e na dr 4ovek

ala bala (анонимен)26.06.07 13:47:26
dama pika
ami hora iskam da vi kaja 4e dama pika q ima ama tiq raboti zastava6 pred ogledaloto i tn hi4 ne sa verni!dama pika: 1-vo se prizovava samo na latinski,2-ro trqbva da imate specialniq znak na dama pika ne kartata ami e drug,3-to dama pika se vika samo i edinstveno ot mom4e s tamna kosa i tamni o4i,4-to dama pika e ne6to kato malko mami4ence i se poqvqva sedq6ta ili stoq6ta do teb v otrajenieto ti,5-to ako q vika6 na drugata sutrin ili se sabujda6...

djeinaaa (анонимен)22.06.07 14:06:38
duhove
ama kajete pone nqkoi nachin za vikane, ne che syshtestvuvat ili bneshty podobno ama vse pak e zabavno i misteriozno i nie se zabavlqvame s tova, nikoi ne e kazal che vqrvame v tqh , iskame prosto da se pozabavlqvame

emma_13 (анонимен)21.06.07 18:11:18
...........omfg...........
Ami ko da vi kaja.Spored men sashtestvuvat prizraci.Vikala sam i dama pika i sladki64o i sme prizovavali pokoinata mi baba.Kogato vikahme dama pika mai nishty ne stana.s sladki64o oba4e posle kato vidqhme filiqta{vaflata} be6e izgrizana koeto beshe mn strashno.A pak az shtqh vednaj da si umra ot strah.Nali baba mi e po4inala i az bqh u tqh godina po kasno pri 4i4o.Legnah na legloto i i po edno vreme kato stavam nali to be6e tamno i se gledam v og...

elito (анонимен)10.06.07 22:04:03
as sam tvurdo obedena 4e ima prizraci
ako iskate viarvaite no prizraci ima.6te vi razkaja niakoi istinski istoriiki:
edna ve4er as,kaka mi i nadia si govorehme na edna peika prad ku6tata na kaka mi.neiniat ba6ta e po4inal i pred vratata im ima negov nikrologv durvena ramka sus staklo.i taka kakto si govorihme i sigurno ve4e stana 12:00 prez no6tta.4uhme niakakav blizak shum.oburnahme se i vidiahme 4e nikrologa na ba6ta i se klati sus ogromna sila.be6e stranno za6toto niama6e viatur....

(анонимен)10.06.07 15:02:04
duxove
4estno da vi kaja s eni fr sme vikali sapun4o i sapunka bqxme mn uspla6eni na4i kupixme edin nov sapun i go slojixme na zemqta vsi4kisi bqxma xvanali racete v krag nikoi ne be6e dokosval sapuna a posle po nego ima6e dosta dalboki derugi po edno vreme zapo4naxa da se 4uvat 6umove nie izlqzoxme ot nas i bqxme dosta ispla6eni

GHOST RIDER (анонимен)06.06.07 23:31:20
na ba6ta ti pra6kite
lelelelele DUHOVETE SU6TESTVUVAT!!!!!!!.zzzzzzz.umiram ot strah.axaxaax awe kak mojete da si gubite vremeto s takiva prostotii we.vse pove4e se ubejdavam 4e taq darjava ne e tragnala na dobre.xaaxaxax.razsmivate me qko.q zemete pro4etete 1 kniga i se osvestete.paralelni svetoveee dama pika,ssapun4oooo.NEEEEEE

niki (анонимен)06.06.07 20:57:21
prizraci
ne vqrvam v prizraci no me e strah. Ponqkoga kogato sam izpla6ena mi se privijdat no az si znam 4e ne sa6testvuvat!

n. (анонимен)06.06.07 20:54:33
prizraci
opitvala sam s priqtelki da vikam sladki64o, sapun4o, dama pika ama ni6to ne se poqvi.no se slu4iha stranni ne6ta.namazahme ogledalo s 6okolad za da viknem sladki64o.toi ne doide no dankite na edno momi4e se izcapaha s 6okolad.a tq ne e pipala 6okolada.az go slojih varhu ogledaloto.a kogato vikahme sapun4o slojihme sapun, naredihme se v krag i kazahme 3 pati sapun4o ela! ma ne stana ni6to.poqvi se sami draskotina na sapuna no tova moje da sme go ...

reni (анонимен)20.05.07 23:17:19
duhove
az mislq,4e gi ima i mai e taka ....

duhhhh (анонимен)06.05.07 19:14:32
duhhhhhhhhhh
ima duhoveeeeeeeee az sam edin ot tQH

(анонимен)16.04.07 23:54:13
duhove

още коментари... ->>>

Anonymous comments are temporary disabled

Най-цъкани за 2 дни

RO6AV_3 (161)

dzver (23)

Siana__________ (20)
T0sh (18)
bubole4inka (17)
RhapsodY (15)
abv (15)
svalqchkata871 (14)
dupence (14)
RUSALKATAa (13)
Al (12)
Dimo43 (12)
nikolaandreev (12)
ronksi (11)
eblivkaaa (11)
blacky (11)
brigante (11)
hlapeto_ (11)
CRASH (11)
C4 (11)
Girl4e` (10)
romka_F (10)
asister (10)
DEX (10)
vasil (10)
Sully26 (9)
CECO (9)
marcus69 (9)
Casper` (9)
bubule4ka (8)
Click (8)
Rider (8)
STOIL (8)
Pin2 (8)
OoVUVNSXiXfBVf (7)
[bahama_mama] (7)
Blonde_Dream (7)
bildera_ (7)
mitko (7)
Последно онлайн
gazarchetooo

Имена на някои от хората, цъкали из сайта последните 5 минути.

Copyright: ShakeIT IRC; dev: dzver; des: metala. Read blogs.  
eXTReMe Tracker