Начало | IRC HELP | IRC ФОРУМ | HTML Chat | Вход

от: Moramarth (анонимен)

Той е чужд. Не ми е приятел. Не ми е любим. Не общуваме - той не желае. Но аз го нося в себе си. Не него, но нещо вързано с него. Образ. Сутрин се събуждам с призрака. Съня го е оставил в мен преди да отлети. Ставам и се опитвам да го избутам в мазето на мислите си, но той е по-силен. Дори когато мисля за друго той витае наоколо, когато реши се вмества и накрая остава само той. Опустошава всичко останало. След което ме бута към другия, живия. И аз като примерна робиня ставам и правя всичко, за да попадна на следа от същестуването на реалния. Ако знам, че се появява някъде, отивам там. Неимоверна и неизмерима е радостта ми, когато наистина дойде, тъгата, когато си тръгне, и разсеяността, докато чакам. Не ме забелязва, освен ако не му подам знак. С желанието си да привлека вниманието му правя всичко възможно, че да загуби и капката, която дава на всеки случаен. Психолозите биха казали, че правя грешка след грешка. Но това е единствения начин да се държиш, когато е наблизо. И проявяваната неадекватност е единствената защита, която имаш срещо думите му, които най-често раняват. Тя те кара да му се изрепчиш, да си самодокажеш независимостта, да се оплезиш на призрака, и пак тя в съюз с твоят поробител те карат предателски да го търсиш, за да се извиниш, да кажеш, че не си искал да стане така. Залъгват те с мираж за свобода, а после изритват стола точно преди да измъкнеш главата си от примката. И наистина увисваш. Искаш да избягаш, но гониш. Противоречивостта на действията, чувствата и мислите ти те прави много слаб и се оплиташ все повече в мрежите на разклатеното си съзнание с акцент "Той!". Само вечер, когато полагаш главата на възглавницата се виждаш силен, контролиращ се и бленуваш, обкръжен от надежди. Но потъвайки в съня пак призоваваш и жадуваш за властта на призрака. Нощта е ваша и той ще те трови със сладострастна отрова и ще пие от теб.

Мнения от посетители (47):
nikoleta (анонимен)06.07.07 18:26:18
prizraci
kato se saberem mn momi4eta vinagi me molqt da im razkaja istoriq za duhove, misterii i drugi podobni.ponqkoga si izmilqm ili gi 4eta v internet.pi6ete o6te istorii za da gi razkazavam.az znam mnoooooooooooooogo prizra4ni istorii no iskam da znam o6te pi6etekakvi stranni ne6ta vi sa sa slu4vali

nikol (анонимен)06.07.07 18:02:13
duhove
na4in za vikane na po4inal rodnina:
1.v1rjete srebaren prasten s konec
2.napalnete 4a6a s voda
3.potopete leko pr1stena v1v vodata
4.kajete 3 p1ti 3-te imena na 4oveka i iz4akaite
5.ako se pomradne pr1stena,4oveka e do6al

k0te1 (анонимен)02.07.07 09:39:29
abe ora mnogo ste zle...v takiva ne6ta ne se vqrva tva samo gluposti...pfuuu....mai samo az i o6te 2-3 sme normalni....bojkeeeeeee.....kak moje da vqrvate v takiva gluposti?tva sa izmi6liotini...balni gluposti dama pika sa6testvuva...muxaxaxaxaxa.....lelelele kolko zabludeni ora ima po taq zemq :D:D:D:D:D

melinda (анонимен)28.06.07 09:41:42
duhove
ima duhove.te sa samo energiq,magnitno pole.kogato umre 4ovek du6ata mu otiva na opredeleno stupalo v paralelmiq svqt,spored tova dokolko e evoliuirala du6ata vsi4ki 6te minem ot tam.az imam sposobnost da razgovarqm s umrelite i vqrvaite mi ne e ni6to osobenno.prosto ti idva kato misul,no vse edno e na dr 4ovek

ala bala (анонимен)26.06.07 13:47:26
dama pika
ami hora iskam da vi kaja 4e dama pika q ima ama tiq raboti zastava6 pred ogledaloto i tn hi4 ne sa verni!dama pika: 1-vo se prizovava samo na latinski,2-ro trqbva da imate specialniq znak na dama pika ne kartata ami e drug,3-to dama pika se vika samo i edinstveno ot mom4e s tamna kosa i tamni o4i,4-to dama pika e ne6to kato malko mami4ence i se poqvqva sedq6ta ili stoq6ta do teb v otrajenieto ti,5-to ako q vika6 na drugata sutrin ili se sabujda6...

djeinaaa (анонимен)22.06.07 14:06:38
duhove
ama kajete pone nqkoi nachin za vikane, ne che syshtestvuvat ili bneshty podobno ama vse pak e zabavno i misteriozno i nie se zabavlqvame s tova, nikoi ne e kazal che vqrvame v tqh , iskame prosto da se pozabavlqvame

emma_13 (анонимен)21.06.07 18:11:18
...........omfg...........
Ami ko da vi kaja.Spored men sashtestvuvat prizraci.Vikala sam i dama pika i sladki64o i sme prizovavali pokoinata mi baba.Kogato vikahme dama pika mai nishty ne stana.s sladki64o oba4e posle kato vidqhme filiqta{vaflata} be6e izgrizana koeto beshe mn strashno.A pak az shtqh vednaj da si umra ot strah.Nali baba mi e po4inala i az bqh u tqh godina po kasno pri 4i4o.Legnah na legloto i i po edno vreme kato stavam nali to be6e tamno i se gledam v og...

elito (анонимен)10.06.07 22:04:03
as sam tvurdo obedena 4e ima prizraci
ako iskate viarvaite no prizraci ima.6te vi razkaja niakoi istinski istoriiki:
edna ve4er as,kaka mi i nadia si govorehme na edna peika prad ku6tata na kaka mi.neiniat ba6ta e po4inal i pred vratata im ima negov nikrologv durvena ramka sus staklo.i taka kakto si govorihme i sigurno ve4e stana 12:00 prez no6tta.4uhme niakakav blizak shum.oburnahme se i vidiahme 4e nikrologa na ba6ta i se klati sus ogromna sila.be6e stranno za6toto niama6e viatur....

(анонимен)10.06.07 15:02:04
duxove
4estno da vi kaja s eni fr sme vikali sapun4o i sapunka bqxme mn uspla6eni na4i kupixme edin nov sapun i go slojixme na zemqta vsi4kisi bqxma xvanali racete v krag nikoi ne be6e dokosval sapuna a posle po nego ima6e dosta dalboki derugi po edno vreme zapo4naxa da se 4uvat 6umove nie izlqzoxme ot nas i bqxme dosta ispla6eni

GHOST RIDER (анонимен)06.06.07 23:31:20
na ba6ta ti pra6kite
lelelelele DUHOVETE SU6TESTVUVAT!!!!!!!.zzzzzzz.umiram ot strah.axaxaax awe kak mojete da si gubite vremeto s takiva prostotii we.vse pove4e se ubejdavam 4e taq darjava ne e tragnala na dobre.xaaxaxax.razsmivate me qko.q zemete pro4etete 1 kniga i se osvestete.paralelni svetoveee dama pika,ssapun4oooo.NEEEEEE

niki (анонимен)06.06.07 20:57:21
prizraci
ne vqrvam v prizraci no me e strah. Ponqkoga kogato sam izpla6ena mi se privijdat no az si znam 4e ne sa6testvuvat!

n. (анонимен)06.06.07 20:54:33
prizraci
opitvala sam s priqtelki da vikam sladki64o, sapun4o, dama pika ama ni6to ne se poqvi.no se slu4iha stranni ne6ta.namazahme ogledalo s 6okolad za da viknem sladki64o.toi ne doide no dankite na edno momi4e se izcapaha s 6okolad.a tq ne e pipala 6okolada.az go slojih varhu ogledaloto.a kogato vikahme sapun4o slojihme sapun, naredihme se v krag i kazahme 3 pati sapun4o ela! ma ne stana ni6to.poqvi se sami draskotina na sapuna no tova moje da sme go ...

reni (анонимен)20.05.07 23:17:19
duhove
az mislq,4e gi ima i mai e taka ....

duhhhh (анонимен)06.05.07 19:14:32
duhhhhhhhhhh
ima duhoveeeeeeeee az sam edin ot tQH

(анонимен)16.04.07 23:54:13
duhove

още коментари... ->>>

Anonymous comments are temporary disabled

Най-цъкани за 2 дни

RO6AV_3 (113)

eblivkaaa (38)

lunna_sonata (35)
siselina (23)
___NATALI^ (19)
dzver (19)
pycakaka (17)
f`palavi`ustni (15)
dupence (15)
tipdriw (12)
cpu (12)
GepiMe (11)
Mephisto (11)
STOIL (11)
T0sh (11)
Sladuranata88 (10)
Shark_ (10)
bubule4ka (10)
abv (10)
C4 (10)
daniela36 (9)
tcudesiq (9)
Al (9)
CRASH (9)
skalata_30 (8)
sniper (8)
{tenisistkata} (8)
f_sf_32_silvia (7)
brigante (7)
RhapsodY (7)
Forman (7)
nfsmw (6)
Fizual (6)
FrenchKomar (6)
yoni (6)
WrEtCh (6)
hlapeto_ (6)
kibi (6)
Promind (6)
divata_kami (5)
  Copyright: ShakeIT IRC; dev: dzver; des: metala. Read blogs.  
eXTReMe Tracker