Начало | IRC HELP | IRC ФОРУМ | HTML Chat | Вход

от: dzver_off (регистриран)

Не се сдържах, трябваше да направя нещо. С треперещи пръсти влязах в bgirc.net, създадох нова категория ФЪН РАЗНИ и почнах да пиша.

Последните 2 часа поставиха рекорд по кретенизъм в моята читателска история. Имам предвид получените служебни писма.

Значи първо две жалби към чата на гювеча. Виждайки списъка изтръпнах - за 1 месец имаше 1 жалба от човек, дето не може да влезе, а днес цели две! УЖАС, НЕ РАБОТИ!

Отварям първото оплакване и чета...

За Водоснабдяване и канализация... блах блах, въпреки подадената от нас жалба, сметката ни за вода беше.... СМЕТКА ЗА ВОДА! Човекът имаше проблем с водата?

Изтрих нервно писмото и отворих второто. Ще си позволя да го пейстна:

Изпратиха ми лого на мобилният телефон.Незнам как äа го изтрия и äа върна старото MOBILTEL BG

подпис, печат. Продължих да си чета пощата и някъде към края - един досаден вирус - Sircam. Не го изтрих веднага ... носеше перспективно заглавие RAIONNA IZBIRATELNA KOMISIA 32 :-)

Втасахме я, щом и РИК ги хвана сиркам. Ако бяха със sub7 можеше да се пробвам да изманипулирам изборните резултати.

хайде със здраве

Edited from: dzver; 2001-11-20 07:22

Мнения от посетители (2):
HaZaRd (анонимен)28.07.04 03:28:01
:)mnogo obi4am da 6trakam ne6to
emi kakvo da pi6a? neznam,ama 6e pi6a ne6to...a vsy6tnost kakvo da pi6a?neznam bre!ema kvo da se pravi trqbva da pi6a ne6to....no kakvo?emi i az samiq ne znam.....aide daite nqkakva ideq,za6toto ako ne pi6a 6e mi atrofirat prustite!burzo!idei!

v_a_n_k_o_1 (анонимен)02.01.04 18:02:22
hi
Ще говоря за хората, които вървят до мен,
Кучетата, са със мен във всеки проблем,
Всички си мислят, че съм напред със материала,
Но още не мога да избягам от квартала.
Още се налага да правя криминални неща,
По дяволите искам да правя музика,
Постоянните проблемки във клуба,
От първо районно кога ли ще спрат,
Имам дела, които още висят,
Максимум две години могат да ми дадат.
Точно сега, когато съм на върха,
Всички искат да ме преебат,
...

Anonymous comments are temporary disabled

Copyright: ShakeIT IRC; dev: dzver; des: metala. Read blogs.  
eXTReMe Tracker