Начало | IRC HELP | IRC ФОРУМ | HTML Chat | Вход

от: dzver (регистриран)

mozilla.org

Mozilla 1.5 и 1.6Beta са най-новите версии на най-сериозната алтернатива на Explorer. Аз лично отдавна я ползвам, особено за непознати сайтове ;-)

Mozilla Firebird

Firebird е LIGHT версия на browser-а Mozilla, лишена от mail client и chatzilla. В момента съм точно с нея, но предупреждавам, че на домашния ми компютър не тръгна коректно и продължавам да ползвам чиста Mozilla. Ползва повече RAM памет, но пък е по-бърза и приятна за работа. Инсталирането на скин ми отне секунди и не доведе до забавяне. Има вграден Google Search.

Thunderbird

Дори да ползвате Explorer, не бива да рискувате с Outlook Express. Вероятно това е една от програмите, чиито пропуски са причинили най-много вирусни инфекции, наред със самия Internet Explorer. Разумна, удобна и бърза алтернатива - много по-удобна от самия Outlook - е Thunderbird, както и вградения в Mozilla mail & newsgroups client.

Edited from: dzver; 2003-12-05 06:28

Мнения от посетители (3):
Rumen Lazarov (анонимен)05.02.04 22:05:18
Norton AntiVirus
Neznam za vas ama az mislq 4e tazi programa e atski tapa.Rabotil sam s naq i znam kakva povqrvaite po dobre si slujete nekoq izmejdu:Avast AntiVirus(mnogo dobra programka),AntiVir 6(ili nqkoq po nova versia)

dzver07.01.04 12:07:24
Az preporuchvam Mozilla, zashtoto...
ja polzvam i znam, che raboti :)

osven tova niakoi ot potrebitelite na tozi site polzvat HTML CHAT, kojto maj ne trygva na opera ;/

aleyan (анонимен)04.01.04 21:04:16
Парт...
А какво ще кажеш за Opera-та? :-)) Аз ползвам версия 7.2 и за сега съм доволен, нищо, че още не съм я окомлектовал напълно.

Anonymous comments are temporary disabled

Copyright: ShakeIT IRC; dev: dzver; des: metala. Read blogs.  
eXTReMe Tracker