Начало | IRC HELP | IRC ФОРУМ | HTML Chat | Вход

от: dzver (регистриран)

Лица се представят за "аз съм шефа на кефче" или "аз съм шефа на абв" и ще ти сложа g-line, ако не ми дадеш паролата за канала си.

Ако случайно си дадете паролата и ви откраднат канала с тази елементарна измама, ако се обадите на dzver, vasil, t0sh, beer_man, exodus в рамките на 1 месец след кражбата, каналът ще ви бъде въстановен. Същото се отнася и за паролите на никове.

Services admin-ите с достъп до G-Line и достъп да сменят пароли на никове са възрастни хора и никога не биха се занимавали с глупости да тормозят децата за паролите на каналите им.

Умната.

Мнения от посетители (15):
BeSeN13.02.07 11:38:47
didi
kato se nau4i6 da pravi6 razlika mejdu server admin i services admin togava pishi glupavi komentari ....

sasko87 (анонимен)24.01.07 18:55:43
sasko87
мамкави глупава ако не ми вастановите регицията щте ви еба маиката

Mephisto17.10.06 08:49:48
mi kato si davate pasovete taka stava :D
ne moga da razbera az shto nqmam takiva problemi :P

bulgari16.10.06 20:16:00
sssssssssss
ne moga da si premahna profila,nqma li tyk koi da ti kaje eeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiiii

valio-ispania21.09.06 08:00:56
za kanala mi da pitam
ami iskax tuk v galeriata s kanali da sloja i moia ama 4akam ve4e nad 2 meseca,pi6e mi samo "kanal #valio 4aka odobrenie" iskam prosto da znam 6te bade li odobren ili ne tova mojete da me namerite v tozi kanal s nick ^^^^espana_m MERSI PREDVARITELNO

T0sh08.09.06 03:29:18
dvete ti neadekvatni mneniya sa iztriti. ako oshte malko se poobyasnyavash i se pravish na nagul sled kato te predupredih kulturno da spresh invite-a, a ti mi se nazubi, mnogo yasno che shte izletish s gline i forbid. plus tova za tvoe svedenie ako neshto ne te kefi prosto se razkarvash.

i ne na posledno myasto ne se zubi prekaleno mnogo, da ne si dam truda da te namerya prez dostavchika ti koi si tochno, imam ti malko lognati ip-ta, ne turpya...

Alexandur_velik24.12.05 06:41:49
edin vupros
zna4i kanal #chulo .predi vreme mu smenih passa no sega tozi pass ne6to ne deistva.iskam da popitam dali moje da mi vustanovite passa.moje da me namerite v tozi kanal pod nick spain.mersi predvaritelno

LEGACY_ (анонимен)05.09.05 23:58:15
ami ne e to4no taka v moia slu4ai iskat da mi vzemat kanala i ne samo me zaplashiha ami sa mi pusnali G-line i ne moga da se kanekvam kam IRC serverite pls pomognete.

didi06.08.05 21:06:49
xa
E shtom Adminite sa vazrastni hora zna4i nqma da mi linknete servera i nqma da stana admin zastoto sam na 18 g nqkade
taka li da go razbiram togava ?

[SPAS] (анонимен)28.05.05 02:28:37
I da mi q iskat vse taq . Az q zabravih XaxaxAxAxAxAxAxAxAxAXA

ReMuSs (анонимен)13.05.05 00:12:04
Heheh eM na men skoro nqkoi mi smeni mi drop nick-a i pak go e reg i ako znam koi e shte go pretrepa

dzver10.05.05 10:10:56
защото е тъпо
това че в унибг е така не значи, че е умно.

HeBePeH10.05.05 08:10:47
:)
dam tuka ste mnogo pravi no izkam da vi predloja neshto ... zashto ne napravite da ima perm pass na nick i kanal takache kato nqkoi si zabravi pass na nick ili kanala da moje da si go smeni s perm pass poneje az veche tarsq 1sedmica nqkoi da mi setne pass na nick-mi :)

gh0s716.04.05 10:16:12
w0w
Koi bil dal parolata na kanala si ili na nicka zaradi edna zaplaha o_0

T0sh01.03.05 16:01:17
po-tochno nikoga za nishto ne bihme vi pitali za parolata, osven ako vie ne se oburnete kum nas s nyakakvo mnogo specifichno iziskvane. Services adminite mogat da se vidyat koi sa, po-tochno identificiranite, sus
/ctcp operserv version
komandata.

kato cyalo - na nikogo nikoga ne si davaite parolata, zashtoto si gubite kanala/nicka prosto ;)

Anonymous comments are temporary disabled

Copyright: ShakeIT IRC; dev: dzver; des: metala. Read blogs.  
eXTReMe Tracker